blank
 1. Anasayfa
 2. Hayvanlar Alemi
 3. Veteriner Hekimlere Sorun
 4. Köpeğim Artık süt içmiyor ve çok sinirli gibi
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25979
  Dandy
  Üye

  Öncelikler herkese iyi günler .. Köpeğim tam 3 aylık Sivas kangalı . Köpekleri çok severim fakat hiç beslememiştim. Evi koruma gerekçesiyle babam bi sivas kangalı aldı , en başlarda veterinere getirdgmde uyuz olduğunu aşılardan önce bu hastalıktan kurtulmamı gerektiğini söyledi sprey verdi hergün düzenli olarak kullandık yaraları çok fazlaydı artık tek tuk kaldı ama yara olmayan yerlerde kaşınma devam ediyor. Yemek olarak süt içinde mama veriyordum günlük 200 gram mama + süt + su şeklinde , fakat köpeğim artık süt içmez oldu , hıçkırıyo ve yemiyor tek başına mama yıyor ama süt varsa ne kadar aç olursa olsn yemiyor . Artık süt vermeme gibi bi durum mu uygulamam gerek bilmiyorum … Ayrıca çok agresif gibi devamlı dişlemeye çalışıyor ve havlıyor oyuncaklarını parçalıyor 2-3 kez iyi bi şekilde dişledi beni sebebi nedir bilmiyorm oyun sanıyordur herhalde diyip geçiyorum . Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  #99543
  Tommy35
  Üye

  Madem süt içmek istemiyor siz de vermeyin. Pupy mamaları var onları da deneyebilirsiniz. Sizi dişlemesi normal, ama buna izin vermeyin. Bu konuda daha önce de bir üyemiz soru sormuştu.

  Veteriner Hekimlerin Dünyası Forumları / Hayvanlar Alemi / Veteriner Hekimlerimize Sorun / Sıkça Sorulan Sorular / Köpekler / Köpeğim oynarken sürekli elimi veya ayağımı ısırmaya çalışıyor.Bana bir zararı varmı?

  Forumda bu yolu izleyerek soruya ve cevabına ulaşabilirsiniz.

  #99547
  #99548
  Tommy35
  Üye

  böylesi daha kısa olmuş. sağolun hocam

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.