4 yazı görüntüleniyor - 31 ile 34 arası (toplam 34)
  • Yazar
    Yazılar
    Üye
    cefrinnn wrote:
    bencede hakkında hayırlısı ne ise o olsun
    ben ygs lysnin kalkacağını duymadım ama isme göre kitapçık kalkacakmış onu biliyorum zaten türkiyedekii sınav sisteminden bi halt olmaz her sene sistem değişir mi arkadaş resmen1.700.000 öğrenciyi yakıyolar biz bu ülkenin geleceğiysek bize bunları yapmaya hakları yok gelecektede biz onları yakarız bu ne be :)
    hani şifre vardıı ne oldu 1 hafta haber oldu mahkeme oldu sonra ne oldu hiççççç hala o adamlar işine devam ediyo niye istifa etmiyolar yok arkadaş türkiyede koltuk sevdası hiç bitmiyo :d

valla bu senenin verimli geçeceğini hiç sanmıyorum şurda bi ay kaldı ben daha ygs konularını bitirmedim :( beş gündür ders çalışmıyorum çok kötüyüm

her sene sistemi değiştirdikleri yetmiyormuş gibi illa ki bir vukuat çıkıyor.. o kadar protesto ettik. sokaklara döküldük. döküldük de ne oldu.. elde var sıfır. adam istifa etse bile aynı türün mutasyona uğramış halini getirip koyarlar önümüze başkan diye.. senaryo aynı anlayacağın :) sana gelince.. umudunu yitirmemek zorundasın .. kazanmak için bu şart.. ayrıca ygsden sonra lys dönemi gayet sıkıntılı oluyor . ilk sınavdan sonra bi gevşeklik oluyor ve gerçekten zor toparladım.. umarım aynı şeyler sizin de başınıza gelmez ..gelse bile kendini yorma hiç.. sadece yıpranıyorsun ve olumsuz etkileniyorsun.. harıl harıl çalışmaya bak :) altı üstü bir sene sıkacaksın sonrası kebap :).. senin de hakkında hayırlısı ne ise o olsun arkadaşım :)

gizem0 puanım iç açıcı değil diyosu yaa:D ben 88 binlerdeym heycan tavan umudum çok :d uludağ 92 binlere kadar alıyo garanti gbi bişe istanbul da 87 bine kadar.. bakalm şansm varmı bilmyrm bu sene süprizler olabilir die dşnyrm

Üye
    hevesyetermiki wrote:
    gizem0 puanım iç açıcı değil diyosu yaa:D ben 88 binlerdeym heycan tavan umudum çok :d uludağ 92 binlere kadar alıyo garanti gbi bişe istanbul da 87 bine kadar.. bakalm şansm varmı bilmyrm bu sene süprizler olabilir die dşnyrm

hm.. ya ben iç açıcı değil derken.. hani genel manada iyi olabilirdimi kastettim.. ne ise.. umarım hepimiz için hayırlısı ne ise o olur :)

Üye

veteriner hekim adayları arkadaşlarım tercihlerinizi yaptınız mı kayıtlar ne zaman başlıyo ne zaman üniversiteye gidiceksiniz
    sayenizde sizinle beraber bende aynı heyecenları yaşıyorum

4 yazı görüntüleniyor - 31 ile 34 arası (toplam 34)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.