1. Anasayfa
  2. Hayvanlar Alemi
  3. Veteriner Hekimlere Sorun
  4. ördeğim çok hasta en fazla 10 saat yaşıyabilir belki daha da az lütfen yardım
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar

ördegim 3 haftalık 3 tane var 2 si cok buyudu birisi eskisi gibi kaldı ilk aldıgım gibi ve hafif kafasının altında şişlik var bu yüzden kafasını yana dogru eğiyor ve yürüyemiyor denge kaybediyor ayakları yamuluyordu. veterinere götürdüm vitamin eksikligi var dedi ben ilaç getirtirim dedi fakat ilaç yarına geliyor dediki ördek yarına kadar dayanabılırse kurtulabılır dedı benm sorunum su dayanması icin ne yapmalıyım lütfen cok üzülüyorum haline duygusal bi bağ oluştu arada lütfen yardım edin

ördegim 3 haftalık 3 tane var 2 si cok buyudu birisi eskisi gibi kaldı ilk aldıgım gibi ve hafif kafasının altında şişlik var bu yüzden kafasını yana dogru eğiyor ve yürüyemiyor denge kaybediyor ayakları yamuluyordu. veterinere götürdüm vitamin eksikligi var dedi ben ilaç getirtirim dedi fakat ilaç yarına geliyor dediki ördek yarına kadar dayanabılırse kurtulabılır dedı benm sorunum su dayanması icin ne yapmalıyım lütfen cok üzülüyorum haline duygusal bi bağ oluştu arada lütfen yardım edin

Geçmiş olsun..

Veteriner hekiminiz muayene ettikten sonra en doğru kararı vermişitir..tavsiyelerine uymak zorundayız..

Bazı vitamin eksikliklerinde anlattığınız semptomlar görüleebileceği gibi “Şişkin baş hastalığı” dediğimiz enfeksiyondada kafa bölgesinde şikinlikler ve hayvanda dengesizlik görülebilir..
    Ama veteriner hekiminiz vitamin eksikliği dediyse ve ona yönelik tedavi uyguluyorsa beklemek ve yanlış bir uygulama yapmamak gerekir…Vitamin eksikliklerinin akut şekilde ölümlere neden olmasına fazla rastlanmaz..genellikle belirtiler ortaya çıkar ve hayvanın kondisyonunu düşürür..bu nedenle beklemek en iyisi..

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.