blank
 1. Anasayfa
 2. Veterinarium
 3. Veterinarium İş Dünyası
 4. OSMANİYE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE VETERİNER HEKİM ALINACAK
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19651

  OSMANİYE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE VETERİNER HEKİM ALINACAK

  Osmaniye Tarım İl Müdürü Ali Çeribaş, Prim Usulü Çalıştırılmak Üzere Veteriner Hekim Alınacağını, İlgilenenlerin 15 Gün İçinde Kuruma Başvurmaları Gerektiğini Belirtti.


  Osmaniye Tarım İl Müdürü Ali Çeribaş, prim usulü çalıştırılmak üzere veteriner hekim alınacağını, ilgilenenlerin 15 gün içinde kuruma başvurmaları gerektiğini belirtti.
  Çeribaş, yaptığı açıklamada, veteriner hekimin, Yunus Emre Mahallesi Arıtma Tesisi yanındaki 1. sınıf mezbahada insan ve hayvan sağlığının korunması, canlı hayvan ve hayvansal ürünlerin hijyen kuralları içinde üretimlerinin sağlanması ve daha sağlıklı bir şekilde muayenelerinin yapılması amacı ile alınacağını söyledi.

  Çeribaş, akredite veteriner hekim olarak çalışacaklarda aranan şartları şöyle sıraladı: “Türkiye vatandaşı olmak, konusu ile ilgili akredite veteriner hekim sertifikasına sahip olmak, Bağ-Kur üyesi olmak, ’emekli veteriner hekimler için aranmayacak’, vergi mükellefi olmak, bulunduğu ilin Veteriner Hekimleri Odası’na kayıtlı olmak, erkekler için askerliğini yapmış olmak veya askerlik hizmetinden muaf olmak, kamu hizmetlerinden yasaklı olmamak, kamuda çalışıyor olmamak.”

  (CİHAN)

  (Cihan Haber Ajansı) 21.11.2008 11:07

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.