blank
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #19101
  dilara
  Üye

  [size=medium]PET TAKSİ 7X24 hizmeti sayesinde, kedi veya köpeğinizle birlikte dakikalarca taksi aramanıza ya da onu veterinere götürmek için vakit bulmaya çalışmanıza gerek kalmadı. 444 7 724 numaralı telefondan PET TAKSİ 7X24’ü aradığınızda özel taksiniz yarım saat içinde kapınıza geliyor, sizi ve sevimli dostunuzu nereye istiyorsanız götürüyor. PET TAKSİ 7X24 sevimli dostlarınıza ve size tam anlamıyla hareket özgürlüğü sunuyor.

  Sevimli dostunuzu alıp bir yere gitmeniz ya da onu veterinere veya bakıma göndermeniz gerekiyor. Ama arabayla götürme ya da taksi çağırma imkanınız yok. Zaten taksilerin pek çoğu da evcil hayvan almak istemediği için hiç durmadan geçip gidiyor. Biz PET TAKSİ 7X24 olarak özel donanımlı araçlarımız ve eğitimli şoförlerimiz sayesinde kedi veya köpeğinizle birlikte dakikalarca taksi beklemeden dilediğiniz yere gidebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik 444 7 724 numaralı telefondan HİZMET 7X24 çağrı merkezini aradığınız andan itibaren en geç yarım saat içinde özel donanımlı taksiniz kapınıza geliyor. PET TAKSİ 7X24 haftanın her günü ve 24 saat boyunca hizmet veriyor.

  PET TAKSİ 7X24 hizmeti ile günlük yaşamın yoğun koşuşturması içinde zaman kazanmanızı sağlayacak çok özel hizmetler sunuyoruz.

  Örneğin, kedi ve köpeğiniz PET TAKSİ 7X24’ün filosundaki panelvan araçlarla, siz yanlarında olmasanız bile istediğiniz yere götürülüp sonra da geri getiriliyor. Diyelim ki, köpeğinize aşı yaptırmak istiyorsunuz ama bunun için hiç zamanınız yok. 444 7 724’ü aradıktan sonra PET TAKSİ 7X24 görevlisi sevimli dostunuzu adresinizden alıyor, veterinerde aşısını yaptırıyor ve size geri teslim ediyor. Aynı şekilde daha sevimli olması için kedi ya da köpeğinizi özel kuaförüne bile gönderebiliyorsunuz.

  Sedye, ağ, ağızlık gibi her türlü donanımın bulunduğu özel araçlarda maksimum temizlik için tek kullanımlık hijyenik koltuk kılıflarından yararlanılıyor. Eğer sevimli dostunuz huysuz ve hırçınsa, özel kafesli bölmede seyahat ediyor.

  Kedi ya da köpeğiniz sizinle birlikte ya da siz olmadan istenilen yere PET TAKSİ 7X24 araçlarıyla ulaştırılıyor. Sunulan hizmetler arasında sevimli dostunuzun evden alınıp istenilen yere götürülmesi, beklenmesi ve geri getirilmesi, bir yerden alınıp eve getirilmesi de yer alıyor. Ayrıca kedi ya da köpeğinizin ihtiyaçlarının petshop’lardan temin edilerek size teslim edilmesi de sunulan hizmetler arasında bulunuyor

  ÜCRETLENDİRME

  Standart Ücret : 5 YTL
  Yapılan her km. : 2 YTL
  Bekleme: 10 YTL ( yarım saate kadar )

  http://www.pettaksi.com[/size]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.