blank
 1. Anasayfa
 2. Genel
 3. Duyurular ve Etkinlikler
 4. Sera Grup Petshop Veya Veteriner Kliniğimi Acmak İstiyorsunuz?www.seragroup.com.tr
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24395

  Toptan Pet Ürünleri Ve Mamalar Daha Fazlası İçin Sitemizi Ziyaret Ediniz.
  SERA GROUP 20 YILDIR PETSHOP SEKTÖRÜNDEKİ ÖNCÜ FİRMALARDAN BİRİSİDİR.SERA GROUP TOPTAN MALZEME VE CANLI HAYVAN SATINŞINDA İSTEDİĞİ KALİTEYİ YAKALAMIŞ BÜYÜYEN VE BÜYEMEKTE OLAN BİR SATIŞ VE PAZARLAMA HEDEFİNE ULAŞMIŞ KENDİ SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ BİR ŞİRKET KONUMUNDADIR.

  Seragroup.com.tr internet üzerinden Petshop ve Veteriner Kliniklere Toptan satış yapmak için kurulmuş, Dinamik bir yapıya sahip olan Seragroup.com.tr, sanal ortamda 7 Yıl Sıcak Satışta İse 20 Yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

  Seragroup.com.tr ’in temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.Seragrup, geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır. Seragroup.com.tr bugüne kadar on binlerce Petshop ve Veteriner Kliniklerine siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Pet sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerinin istekleri doğrultusunda İnternet’te Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.

  Seragrup.com.tr hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir.İster Sanal Ortamdan İster Araçlarımızla,Yüz Yüze Satışılarımızla Seragrup.com.tr hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

  Seragrup Ayrıca Pet Cok Ürünün Türküye İçi Dağıtıcısı ve Türkiye Distribütördür.(Sportmix,Goody,Cibau,Cimiq,Beaphar,Biyateknik,Royal Canin,Versele-Laga,Witte Molen,Atman,Eheim,Bonnie,Gran Bonta,Quiko Gibi Pek Cok Ürünün Dağıtıcısı ve İthalatcısı Konumundadır.)

  Seragrup Daki Canlı Hayvan (Kanatlı:Kümes ve Kafes Kuş Türleri-Kedi ve Köpek Irkları-Sürüngen ve Kemirgen Türleri) Kendi Üretimi Veya İthalatı`dır.

  Canlı Satışımız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından,Çevre ve Orman Bakanlığından Alınan Evraklar,İzinler Doğrultusunda Faturalı,Bilezik,Cites Belgisi İle Birlikte Müşterilerimize Toptan Ve Sözleşmeli Olarak Satılmaktadır.
  Seragrup Ayrıca Canlı Hayvan İhracıtı ve Hayvanat Bahçelerine Memeli Hayvan,Kanatlı Hayvan,Sürüngen ve Kemirgen Canlı Hayvan Teminide Yapmaktadır.
  Seragroup’a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

  Seragroup.com.tr müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.

  SATIŞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ KATAGORİLER VE ÜRÜNLER
  KEDİ & KÖPEK MAMALARI
  KEDİ & KÖPEK AKSESUARLARI
  KANATLI YEMLERİ & AKSESUARLARI
  KEMİRGEN YEMLERİ & AKSESURLARI
  SÜRÜNGEN YEMLERİ & AKSESURLARI
  CANLI EVCİL HAYVAN SATIŞI
  İTHALAT & İHRACAT
  BALIK YEMLERİ & AKSESURLARI
  AKVARYUM & AKSESUARLARI

  Seragrup
  Gayretli Sokak Ekşioğlu Apt.No14/c/1 Acıbadem-istanbul
  (216) 339 22 46
  (216) 545 39 06
  (216) 545 39 07
  fax: (216) 545 55 27
  E-Mail: seragrup@gmail.com
  Online Destek Msn: seragroup@live.com

  seragroup.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.