1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Tanışma Forumu
  4. Veteriner Hekim Adayı
15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 19)
  • Yazar
    Yazılar
    Akdeniizz
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar.

Bu foruma aylar önce kaydolmustum. Veteriner fakültesi yazmayı düşünüyordum o zamanlar. Ve nihayet bu gün tercih yapmaya gittim. Bütün tercihlerimi veteriner fakültelerinden yana kullandım.

Aranızda olmaktan mutlu oldugumu söylemek istedim

Akdeniizz wrote:
    Merhaba arkadaslar.Bu foruma aylar önce kaydolmustum.Veteriner fakültesi yazmayı düşünüyordum o zamanlar.Ve nihayet bu gün tercih yapmaya gittim.Bütün tercihlerimi veteriner fakültelerinden yana kullandım.Aranızda olmaktan mutlu oldugumu söylemek istedim :x::bravo:

bizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız …

ImraHor
    Üye

aramıza hoşgeldin.zorlu ama bir o kadar zevkli bir yolculuk seni bekliyor haydi hayırlısı

isacan
    Üye

bende yazdım bende adayım sen nereleri yazdın ?

Akdeniizz
    Katılımcı

Ankara-Bursa-Aydın-Samsun diye gidiyor Bursa gelecek gibi gözüküyor ama bakalım hayırlısı.Sen nereleri yazdın ?

merhaba arkadaşlar bende bu yıl veterinerlik fakültsine hazırlanıyorum,kısmetse seneye sizin aranızda olacam,hedefim istanbul veterinerlik fakültesi :)başarılar arkadaşlar

ImraHor
    Üye

sıralamanız nedir arkadaşlar

cedric bende bu sene veterinerliğe hazırlanıyorum ama ben ankara istiyorum seneye bende sizin aranızda vet hekim olacağım herkese başarılar

Akdeniizz
    Katılımcı

Benim sıralamam 86 bin.

ImraHor
    Üye

puanlar düşüyor ankara sürpriz olmaz hayırlısı neyse o olsun tabi

Akdeniizz
    Katılımcı

Veee sonuc olarak Uludağ üniversitesine yerleştim Çok mutluyum aranızda olmaktan

Aramıza Hoşgeldin…Hayırlı Olsun ..

Akdeniizz
    Katılımcı

hoşbulduk teşekkürler

hayırlı olsun şimdiden forumdan notları indir de 1 adım önde ol diğerlerinden )

Akdeniizz
    Katılımcı

Öneriniz için tesekkürler ben şimdiden ingilizce çalışmaya başladım hazırlığı geçebilmek için

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 19)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.